Poniżej mogą Państwo znaleźć szczegółowe informacje na temat usług oraz cen które świadczymy. Jeżeli w cenniku nie znajduję się poszukiwana przez Państwa usługa proszę o kontakt. Firma CLEAN-ART dołoży wszelkich starań aby ją dostarczyć w najwyższej jakości oraz konkurencyjnej cenie
RODZAJ USŁUGISEDANKOMBISUWBUS
MYCIE WEWNĘTRZNE (kokpit) + ODKURZANIE100100120150
PRANIE TAPICERKI PODŁOGOWEJ100100120150
CZYSZCZENIE PODSUFITKI7080100150
CZYSZCZENIE+ KONSERWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI150+150+150+150+
REGENERACJA REFLEKTORÓW sät.50505050
PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO SPRZEDAŻY350+350+400+600+
RODZAJ USŁUGICENA
CZYSZCZENIE DYWANÓW-WYKŁADZIN9+ / m2
CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH
PUFA, KRZESŁO7+ / szt.
FOTEL30+ / szt.
KANAPA 2 OSOBOWA60+
KANAPA 3 OSOBOWA80+
CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCHWYCENA U KLIENTA
RODZAJ USŁUGICENA
PŁYTKI, KOSTKA5+ / m2
GRILL30+
ELEWACJA5+ / m2
MEBLE OGRODOWEWYCENA U KLIENTA
RODZAJ USŁUGICENA
NAGROBEK POJEDYNCZY MYCIE + IMPREGNACJA40+
NAGROBEK PODWÓJNY MYCIE + IMPREGNACJA60+
INNEWYCENA U KLIENTA

Back to Top