Poniżej mogą Państwo znaleźć szczegółowe informacje na temat usług oraz cen które świadczymy. Jeżeli w cenniku nie znajduję się poszukiwana przez Państwa usługa proszę o kontakt. Firma CLEAN-ART dołoży wszelkich starań aby ją dostarczyć w najwyższej jakości oraz konkurencyjnej cenie
RODZAJ USŁUGISEDANKOMBISUWBUS
MYCIE WEWNĘTRZNE (kokpit) + ODKURZANIE25303540
PRANIE DYWANIKÓW szt.5555
MYCIE SZYB WEWNĄTRZ10101015+
PRANIE PRZEDNICH FOTELI szt.35353535
PRANIE TYLNEJ KANAPY50505050
PRANIE TAPICERKI PODŁOGOWEJ40405060
PRANIE BAGAŻNIKA10101510
CZYSZCZENIE PODSUFITKI30354050
PRANIE BOCZKÓW DRZWIOWYCH szt.5555
CZYSZCZENIE+ KONSERWACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI150+150+150+150+
REGENERACJA REFLEKTORÓW sät.50505050
KONSERWACJA+ NABŁYSZCZANIE KOKPITU ORAZ EL. PLASTIKOWYCH10121520
KONSERWACJA ZAMKÓW5555
PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO SPRZEDAŻY250+260+280+300+
RODZAJ USŁUGICENA
CZYSZCZENIE DYWANÓW-WYKŁADZIN7+ / m2
CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH
PUFA, KRZESŁO5+ / szt.
FOTEL20+ / szt.
KANAPA 2 OSOBOWA50+
KANAPA 3 OSOBOWA70+
CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCHWYCENA U KLIENTA
RODZAJ USŁUGICENA
PŁYTKI, KOSTKA5+ / m2
GRILL30+
ELEWACJA5+ / m2
MEBLE OGRODOWEWYCENA U KLIENTA
RODZAJ USŁUGICENA
NAGROBEK POJEDYNCZY MYCIE + IMPREGNACJA40+
NAGROBEK PODWÓJNY MYCIE + IMPREGNACJA60+
INNEWYCENA U KLIENTA

Back to Top